Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LNB Golden Media 204 Quad

1.190ден

LNB

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4260400860116 Категории: ,

Опис

Погоден за 4 различни приемници
Одличен прием на HDTV UHD 4K сигнали
Влезен опсег на фреквенција: 10,7 – 11,7 GHz / 11,7 – 12,75 GHz
Излезен опсег на фреквенција: 950 – 1950 MHz / 1100 – 2150 MHz
LO фреквенција: 10,6 GHz
Екстремно тивко ниво на бучава: 0,1 dB
Потрошувачка на енергија максимум: 200 mA
Сооднос од IF излезна моќ со RF влезна моќ: 55 – 65 dB
Оперативна температура: – 30°C ~ + 60°C
Излезен импеданца: 75 Ω
Дијаметар: 40 mm
Конекција: F-Тип

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.