-22%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG XBOOM OK55 Entertainment System

17.900ден

Hi-Fi систем со караоке и DJ функции

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност на предни звучници – 2 х 165W
Моќност на Subwoofer – 170W
Вкупна моќност – 500W
Димензии – 32,8 x 74,2 x 31,8 cm
Функции – CD, USB, FM Tuner, Bluetooth, 3.5 mm аудио влез, влез за микрофон
Android Bluetooth апликација
Караоке функција
EQ – Standard, Pop, Classic, Rock, Jazz, Bass, Blast, Football
DJ функции – Auto DJ, DJ Pro, Sample Creator, DJ Scratch, Juke Box, DJ Effekt, DJ Loop, Multi Jukebox
Додатоци – Далечинско, FM антена

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.