-9%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG XBOOM OK45 Micro Hi-Fi

9.900ден

Микро Hi-Fi систем

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Jaчина – 220W
Димензии – 44,3 x 31,1 x 30,2 cm
Функции – CD, USB, FM Tuner, Bluetooth, 3.5 mm аудио влез, влез за микрофон
Караоке функција
Жанрови на звук – Standard, Jazz, Rock, Classic, Football, Bass, Pop
Додатоци – Далечинско, FM антена

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.