-21%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG XBOOM FH6 преносен звучник

18.900ден

Hi-Fi систем

Не е на залиха

SKU: 8806087842104 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 2 x 300W
Димензии – 32 x 82,8 x 39,1 cm
Поврзување – USB, Aux-In, Bluetooth
Караоке функција
VFD дисплеј
Eквилајзер – Standard, Classic, Jazz, Pop, Rock, Natural, Bass Blast, Auto
DJ Функции – Auto DJ, DJ Pro, Shared Jukebox, Juke Box, DJ Effect, Effects Creator

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.