Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG TONE Wireless Earbuds FN7UV White

6.900ден

Безжични слушалки

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Уникатна UVnano технологија за дезинфекција, уништувајќи 99,9% од бактериите, додека се полнат
MERIDIAN аудио – Hi-Fi аудио со професионален квалитет
ANC (Active Noise Cancellation) технологија која го блокира надворешниот шум
Медицински слушалки направени од нетоксичен материјал и хипоалергенски силикон
Елегантен и компактен дизајн
Тип на дисплеј: LED индикатор
Bluetooth v5.0, USB C-Type (женски)
Време на зборување (слушалки/во полнење): 4h (ANC Off), /3.5h (ANC ON)
Време на слушање на музика (слушалки/во полнење): 7/21h (ANC Off), 5/15h (ANC ON)
Брзо полнење: 5 мин. полнење за 1 час користење
Компатибилни со Google assistant и Siri
Капацитет на батеријата: Lithium + ion 390 mAh
Отпорни на вода: IPX4
Безжично полнење
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.