Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

LG TK10 Stand for TV & Soundbar

2.900ден

Држач за TV & Soundbar

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098238903 Категорија:

Опис

Држач за TV & Soundbar
Компатибилни TVs: 55/65 C8, 55/65 B8, 55/65 SK95, 55/65 SK85
Димензии: 670 x 134,8 x 265 mm

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.