Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 670 ден месечно.

LG SPK8 Soundbar

11.400ден

Soundbar

Не е на залиха

SKU: 8806098238958 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност – 140W
Број на канали: 2.0 ch
Број на звучници: 2 x 70 W
Проширување на опсегот на звукот
Безжична конекција и безжичен аудио приемник
Можност за монтирање на ѕид
Димензии на безжичен приемник: 2.4 x 8.7 x 6.9 cm
Димензии на десниот и левиот звучник: 3.5 x 4.8 x 3.2 cm

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.