Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 760 ден месечно.

LG SN4 Soundbar

12.900ден

Soundbar

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098692637 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 2 x 50W, Subwoofer: 220W
Број на звучници: 3
Број на канали: 2.1 ch
Поврзување: оптички влез, Bluetooth, USB, HDMI x2
Sound режим: AI Sound Pro, User EQ, Bass Blast, Virtual DTS: X
Аудио формати: LPCM, Dolby Digital, DTS Digital Surround, FLAC (USB), WAV (USB), WMA (USB)
OGG (USB), MP3 (USB), AAC (USB)
Димензии (Ш x В x Д): 890 x 57 x 85 mm, Subwoofer: 171 x 390 x 261 mm
Додатоци: далечинско
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.