-22%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1640 ден месечно.

LG SL7YF Soundbar

35.900ден 27.900ден

Soundbar

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098405633 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност – 420W
Димензии – 106 x 5,7 x 8,5 cm, Subwoofer – 17,1 x 39,3 x 24,8 cm
Препорачан за телевизори над 49″
Поврзување – оптички влез, HDMI In, HDMI Out, Bluetooth 4.0, WiFi, USB
LCD дисплеј
Можност да се контролира преку далечинското од телевизорот, автоматско вклучување и исклучување
Android/iOS апликација за контрола преку smart телефон
Dolby Digital, DTS Virtual X, DTS Digital Surround
Аудио формати – FLAC, MP3, WAV, AAC, OGG

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.