-16%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG SL5Y Soundbar

15.900ден

Soundbar

Не е на залиха

SKU: 8806098405671 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 2 x 90W, Subwoofer 220W
Димензии – 89 x 5,7 x 8,5 cm, Subwoofer – 17,1 x 39,3 x 24,9 cm
Поврзување – Oптички влез,Wireless, Bluetooth 4.0, USB, HDMIx2
LCD display
Можност да се контролира преку далечинското од телевизорот, автоматско вклучување и исклучување
Android/iOS апликација за контрола преку smart телефон
Dolby Digital технологија
Аудио формати – FLAC, OGG, WAV, MP3, WMA
Додатоци – Далечинско

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.