-20%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 460 ден месечно.

LG SJ2 Soundbar

9.900ден 7.900ден

Soundbar

Не е на залиха

SKU: 8806084129550 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност – 2 x 30W, Subwoofer – 100W
Поврзување – 3.5mm аудио влез, оптички влез, Bluetooth 4.0, USB
LED индикатор
Можност да се контролира преку далечинското од телевизорот, автоматско вклучување и исклучување, тајмер
Dolby Digital технологија
Аудио формати – MP3, WMA
Димензии (Ш x В x Д) – 66 x 5,5 x 9,9 cm, Subwoofer – 17 x 30 x 20,4 cm
Додатоци – Далечинско

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.