-10%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 520 ден месечно.

LG PK7 XBOOM Go преносен звучник

8.900ден

Безжичен звучник

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Јачина – 2 x 20W, (2 x 15W – при работа на батерија)
Димензии – 32 x 16,7 x 15,2 cm
Поврзување – 3.5mm аудио влез, Bluetooth
LED индикатор
Врадена батерија со капацитет од 5200 mAh, работа на батерија до 22 часа, време на полнење 3,5 часа
Android апликација за контрола преку smart телефон
Додатоци – Кабел за напојување

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.