Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1580 ден месечно.

LG ON7 Sound Speaker

26.900ден

Звучник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098693023 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 1000W
Поврзување: USB1, USB2, Bluetooth, FM, USB Copy, оптички влез
Sound режим: CD, DOLBY AUDIO, DAB+, Pop, Rock, Bass Blast, Classic, Jazz, User EQ
Формати на декодирање: MP3/WMA CD, WMA, Audio CD, CD-R/CD-RW, Bluetooth AAC/SBC Codec
DJ ефект, Multi Juke box, DJ app, DJ Pad, Auto DJ, Karaoke star, Vocal sound control, Super bass boost
Wireless Party Link со Bluetooth
Автоматско исклучување/приклучување, осветлување во повеќе бои
Додатоци: далечинско, DAB + антена
Димензии (ШxВxД): 330 x 785 x 344 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.