Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1170 ден месечно.

LG ON5 Sound Speaker

19.900ден

Звучник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098693511 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Поврзување: USB1, USB2, Bluetooth, FM, USB Copy
Sound режим: CD, DAB+, Pop, Rock, Bass Blast, Classic, Jazz, User EQ
Формати на декодирање: MP3/WMA CD, WMA, Audio CD, CD-R/CD-RW, Bluetooth AAC/SBC Codec
DJ ефект, Multi Juke box, DJ app, DJ Pad, Karaoke star, Vocal Sound Control
Додатоци: далечинско, DAB + антена
Димензии (ШxВxД): 330 x 685 x 344 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.