-44%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG OLED65C8 4K Ultra HD Smart

99.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: OLED
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α9 Gen 2 Intelligent Processor (LG ThinQ AI)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2 Twin Tuner
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth 4.2, MiraCast
Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx4, USBx3, LAN, CI slot x1, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

65" (165 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.