-11%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 4970 ден месечно.

LG OLED55BX6LB 4K Ultra HD Smart

84.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091024824 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: OLED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α7 Gen3 Processor 4K (LG ThinQ AI)
Perfect Black Display
LG ThinQ AI TV
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2 Twin Tuner
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi, Bluetooth 5.0, Screen Share
Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx4, USBx3, LAN, CI slot x1, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.