-20%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 2810 ден месечно.

LG NanoCell TV 55SM8600 4K Ultra HD Smart

47.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806098383771 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: NanoCell
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α7 Gen 2 Intelligent Processor (LG ThinQ AI)
3300 PMI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth 5.0, MiraCast
Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx4, USBx3, LAN, CI slot x1, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.