Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 5260 ден месечно.

LG Nano Cell TV 75NANO796NF 4K Ultra HD Smart

89.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806091064875 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: 4K Nano Cell
Димензија на екран: 75″/190 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, WebOS
HLG, HEVC, HDR10 Pro, AV1, VP9, Filmmaker режим
Импресивен квалитет на звук – Ultra Surround
Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI
Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми
Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx4, USBx2, LAN, CI slot x1, Bluetooth 5.0, ScreenShare
Oптички излез, компонентен и композитен влез, RF влез x2, SPDIF излез, Simplink (HDMI CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

75" (190 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.