Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 2570 ден месечно.

LG Nano Cell TV 50NANO756PA 4K UHD Smart

43.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091236326 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: 4K Nano Cell
Димензија на екран: 50″/127 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: дa, WebOS smart платформа со Freeview Play, Netflix, Disney+ и многу други
HLG, HEVC, HDR10 Pro, AV1, VP9, Filmmaker режим, 4K Upscaling
Моќност на звучниците: 20W, AI Sound
Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI
Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми
Hotel Mode, 360° VR Play
Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot x1, Bluetooth 5.0, ScreenShare, RF влез x2
SPDIF излез, Simplink (HDMI CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.