Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG Nano Cell 55NANO753PА 4K UHD Smart

43.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091223425 Категории: ,

Опис

Тип на екран: Direct LED
Димензија на екран: 55″/140 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α5 AI Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: дa, WebOS
HLG Pro, HDR10 Pro, Filmmaker режим, 4K Upscaling, NanoCell технологија
Моќност на звучниците: 20W, AI Sound
Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI, NETFLIX
Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot, Bluetooth, RF влез, -ARC
Simplink (HDMI CEC), Miracast, DLNA, дигитален аудио излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.