-11%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG LHB655 3D Blu-ray Home Theater System

26.600ден

3D BluRay домашно кино

Не е на залиха

SKU: 8806087104752 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 1000W, 5.1 Ch
Функции и приклучоци – Wi-Fi, LAN, CD, DVD, BluRay, USB, оптички влез, Bluetooth, HDMI
Можност за репродукција од надворешен диск
DLNA Smart Share функција
Android апликација за контрола преку smart телефон
Репродукција на сите аудио, видео формати и формати на слики

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.