Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG LHB645N Home Cinema 3D BluRay

27.900ден

3D BluRay домашно кино

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098449767-1 Категорија:

Опис

Aramid Fiber звучници
3D Blu-ray Disc Playback
Private Sound Mode 2.0
2D/3D компатибилност
Преден дисплеј, FM, USB, HDMI, Ethernet RJ45, Bluetooth
Поврзување: Wired, DLNA (Mobile to TV Streaming), Multi-room
Аудио формати: LPCM, Dolby Digital Plus, DTS, DTS-HD Master Audio:Essential,
MP3, FLAC, AAC, MPEG 1/2 L2, MP3 ID3 Tag, WMA
Репродукција на сите аудио, видео формати и формати на слики
Главен звучник: 360 x 60.5 x 299 mm
Централен звучник: 220 x 98.5 x 97.2 mm
Subwoofer: 172 x 391 x 261 mm
Преден звучник: 290 x 1100 x 290 mm
Заден звучник: 100.5 x 142 x 97 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.