-6%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 990 ден месечно.

LG LHB625 Home Cinema 5.1

17.900ден 16.900ден

3D BluRay домашно кино

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност – 1000W, 5.1 Ch
Функции и приклучоци – CD, DVD, BluRay, USB, FM Tuner, Bluetooth, HDMI, Ethernet, 3.5 mm аудио влез
Можност за репродукција од надворешен диск
DLNA Smart Share функција
Android апликација за контрола преку smart телефон
Репродукција на сите аудио, видео формати и формати на слики
Додатоци – Далечинско

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.