-13%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 400 ден месечно.

LG CM1560 Micro Hi-Fi

7.900ден 6.900ден

Микро Hi-Fi систем

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806087627091 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Димензии – Главна единица 15 x 18,1 x 21 cm, звучници – 13,2 x 18,1 x 14 cm
Функции – CD, MP3 CD, USB, FM Tuner, CD-R/RW, WMA CD, Portable влез, Bluetooth, 3.5 mm аудио влез
Жанрови на звук – Standard, Jazz, Rock, Classic, Football, Bass, Pop
Поддржани аудио формати – MP3, WAV
Додатоци – Далечинско, FM антена

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.