-12%

LG 86UM7600 4K Ultra HD Smart

169.900ден 149.900ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098386055 Категории: ,

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 86″/218cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α7 Gen 2 Intelligent Processor (LG ThinQ AI)
2200 PMI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth 5.0, MiraCast
Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx4, USBx3, LAN, CI slot x1, Оптички излез
Боја: Сива
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

86" (218 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.