Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG 75UP75006LF 4K Ultra HD Smart

64.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091225900 Категории: ,

Опис

Тип на екран: Direct LED
Димензија на екран: 75″/190cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, WebOS
4K Upscaler, Dolby Digital, AI Sound
HLG Pro, HEVC, HDR10 Pro, AV1, VP9, Filmmaker режим
Импресивен квалитет на звук – Ultra Surround
Google асистент (опционално), Alexa – виртуелен асистент (опционално), ThinQ AI
Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми (опционално)
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, USB, Ethernet RJ45, CI+, Bluetooth 5.0, RF влез x2, SPDIF (оптички дигитален аудио излез)
антена RF, Simplink (HDMI CEC), Time Shift
Боја: Црн
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

75" (190 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.