Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 4680 ден месечно.

LG 75UN85006LA 4K Ultra HD Smart

79.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806098679805 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 75″/190 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α7 Gen3 Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, WebOS
HLG Pro, HEVC, HDR10 Pro, AV1, VP9, Filmmaker режим
Супер импресивен квалитет на звук – Dolby Atmos
100Hz refresh rate, одлично за спортови и игри
Широк агол на гледање, IPS Panel
Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI
Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx4, USBx3, LAN, CI slot, Bluetooth 5.0, ScreenShare
Oптички излез, компонентен и композитен влез, RF влез x2, SPDIF излез, Simplink (HDMI CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

75" (190 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.