Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 2860 ден месечно.

LG 65UN73006LA 4K Ultra HD Smart

48.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806098658213 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: да, WebOS smart платформа со Netflix, YouTube и други
HDR10 Pro, HLG, Filmmaker режим, 4K Upscaling, HEVC, AV1, VP9
Моќност на звучници: 20W, импресивен квалитет на звук – Ultra Surround
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI, 360 VR play
Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми
Приклучоци: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, HDMIx3, USBx2, LAN, CI+, компонентен и композитен влез, SPDIF излез, RF влез
Screen Share, Simplink (HDMI CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

65" (165 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.