-22%

LG 60UM7100 4K Ultra HD Smart

45.900ден 35.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806098396467 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 60″/152cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core процесор
1600 PMI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth 5.0, MiraCast
Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot x1, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

60" (152 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.