Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG 55UP78003LB 4K Ultra HD Smart

36.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091223586 Категории: ,

Опис

Тип на екран: Direct LED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α5 AI Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, WebOS
4K Upscaler, AI Sound
HLG Pro, HDR10 Pro, Filmmaker режим
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, LAN, USB, CI+, Bluetooth, RF влез, Simplink (HDMI CEC), Time Shift
Miracast, DLNA, оптички дигитален аудио излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.