Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG 55UN71006LB 4K Ultra HD Smart

35.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098658428 Категории: ,

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, WebOS
IPS Panel, 4K Upscaler
HLG Pro, HEVC, HDR10 Pro, AV1, VP9, Filmmaker режим
Импресивен квалитет на звук – Ultra Surround
Google асистент (опционално), Alexa – виртуелен асистент (опционално), ThinQ AI (опционално)
Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми (опционално)
Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI+, Bluetooth 5.0
Oптички излез, компонентен и композитен влез, RF влез x2, SPDIF излез, Simplink (HDMI CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.