-12%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1750 ден месечно.

LG 55UN7000 4K Ultra HD Smart

29.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на дисплеј: Real 4K IPS Display
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, WebOS
HLG, HDR10 Pro, Filmmaker режим
Импресивен квалитет на звук – Ultra Surround
Wide Viewing Angle – IPS технологија, 4K Upscaler
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Apple Airplay 2, Apple Homekit
Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx3, USBx2, LAN, oптички излез, композитен влез, RF влез, Simplink (HDMI CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.