LG 55UK6470 4K Ultra HD Smart

38.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core процесор
1600 PMI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Приклучоци: PVR, TimeShift, MiraCast, Bluetooth, HDMIx3, USBx1, LAN, CI+, Component, Composite,  Оптички излез, Излез за слушалки
Боја: Црна
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.