-13%

LG 49UM7400 4K Ultra HD Smart

30.900ден 26.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806098387854 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 49″/124cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor (LG ThinQ AI)
1,600 PMI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth 5.0, MiraCast
Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot x1, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

49" (124 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.