LG 49UM7050 4K Ultra HD Smart

26.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 49″/124cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor (LG ThinQ AI)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS 4.5
HLG, HEVC, HDR10 Pro
Приклучоци: Wi-Fi, TimeShift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot x1
Oптички излез, компонентен и композитен влез, RF влез, SPDIF излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

43" (109 cm), 49" (124 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.