Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG 43UP75003LF 4K Ultra HD Smart

22.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,

Опис

Тип на екран: Direct LED
Димензија на екран: 43″/109 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α5 AI Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, WebOS
4K Upscaler, AI Sound
HLG Pro, HDR10 Pro, Filmmaker режим
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI, NETFLIX
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx2, LAN, USB, CI+, Bluetooth, RF влез, Simplink (HDMI CEC), Time Shift
Miracast, DLNA, оптички дигитален аудио излез
Боја: Црнa
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.