-17%

LG 43UM7400 4K Ultra HD Smart

28.900ден 23.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806098388691 Категории: ,

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor (LG ThinQ AI)
1,600 PMI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth 5.0, MiraCast
Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot x1, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.