-16%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

LG 43LK5100PLA Full HD

15.900ден

Full HD Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806098141913 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: Full HD (1920×1080)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучоци: HEVC, HDMIx2, USBx1, CI+, Оптички излез, AV влез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.