Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1110 ден месечно.

LG 32LM6370PLA Full HD Smart

18.900ден

Full HD Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806091217875 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 32″/81cm
Резолуција на екран: Full HD (1920×1080)
Quad Core Processor
Тип на тјунер: DVB-T2/S2
Smart TV: Дa, WebOS 4.5
HDR10, HLG, VP9, HEVC, Miracast
Dolby Audio, Virtual Surround Plus
Моќност на звучниците: 10W
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx3, USBx2, CI+, компонентен и композитен влез, дигитален аудио излез, LAN, Bluetooth
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.