Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 990 ден месечно.

LG 32LM631C Smart

16.900ден

Full HD Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091129017 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 32″/81cm
Резолуција на екран: Full HD (1920×1080)
Quad Core Processor
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, WebOS
PMI 1000
HDR10 Pro, HLG, VP9, HEVC, Upscaler, TimeShift, Dolby Audio
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx3, USBx2, CI+, компонентен и композитен влез, RF влез, LAN, SPDIF, Bluetooth V5.0
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.