Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1050 ден месечно.

LG 32LK610 HD Smart

17.900ден

HD Smart Телевизор

Не е на залиха

Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 32″/81cm
Резолуција на екран: HD (1366×768)
Quad Core процесор
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Приклучоци: Bluetooth, HDMIx3, USBx1, LAN, CI+, Component, Composite,  Оптички излез
PVR, TimeShift
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.