Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Jolly line 42533 – Universal Air 4000

990ден

Далечински управувач за климатизер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8028626425337 Категории: ,

Опис

Универзален далечински управувач за климатизери
Компатибилен со сите брендови
Функции: Mode, Fan, Swing, Dir, Timer
Директен внес на код
Автоматско и мануелно пребарување
Не ја губи меморијата при промена на батериите
Осветлен дисплеј и флуоресцентни копчиња кога е темно

Дополнителни информации

Производител

Jolly line

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.