-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Iskra KR-F UHF/UHF+

590ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3831002933877 Категорија:

Опис

Се користи за комбинирање на 2 антени за 1 излез
Може да се монтира на цевка или ѕид
За внатрешна или надворешна употреба
Влез 1: UHF (470-870 MHz)
Влез 2: UHF (470-870 MHz) со power pass
Отпорност: 75 Ohm
Конектори: 3 x женски F конектори

Дополнителни информации

Производител

Iskra

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.