Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Inventor WiFi модул II

1.400ден

WiFi модул II (O2MVI-12; 16; 18; 24 WiFiR)

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Овој Wi-Fi модул овозможува управување на климата преку Вашиот smart телефон или таблет
Апсолутна контрола и заштеда на енергија
BTU категорија: 7000 – 9000 BTU
Тип на фреон – R32

Дополнителни информации

Производител

Inventor

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.