Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 3330 ден месечно.

Inventor Nemesis Pro N2VI32-24 WiFi / N2VO32-24 R32

56.900ден

Инвертер клима уред

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

All DC Inverter клима уред – Со оваа технологија компресорот може да го менува капацитетот во зависност на потребите од домашната атмосфера, креирајќи перфектни услови во Вашиот простор
Plasma Ionizer – Генерира јони кои произведуваат енергија, оваа енергија минимизира разни мириси, прашина и чад, создавајќи почиста и поздрава атмосфера
Wi-Fi – Климата се поврзува со Wi-Fi сигналот и може да се контролира преку интернет
X-Blow Fan – Автоматско чистење, Follow Мe режим, ефикасно загревање дури и на -22° C
Four Way Air Flow – Балансирана температура низ целиот простор
Електростатичен и фотокаталитички филтер што ги апсорбира бактериите, прашината и непријaтниот мирис
Потрошувачка на електрична енергија при ладење: 2.000 W
Потрошувачка на електрична енергија при греење: 1.845 W
Енергетска класа (SEER/SCOP): 7.0/5.2; А++/А+++
Kапацитет за ладење: 7030 W
Kапацитет за греење: 7180 W
Номинален капацитет: 24.000 BTU
Ладење/Греење: од -22 °C до 43 °C
Препорачана површина до 70 м2
Ниво на бучава: 49 dB
Тип на фреон – R32 ECO
Димензии на надворешна единица: (В x Ш x Д) 700 x 955 x 396 mm
Димензии на внатрешна единица: (В x Ш x Д) 327 x 1.101 x 249 mm
Гаранција – 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Inventor

Moќност

7000W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.