Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Golden Interstar HD FTA S2

2.500ден

Full HD Enigma2 приемник

Не е на залиха

SKU: 4260400860512 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

1x DVB-S2 тјунер
HDTV поддршка
2 x 2.0 USB
1 x Scart
1 x RS232
1 x HDMI
Дисплеј: Статус LED

Дополнителни информации

Производител

Golden Interstar

Резолуција

Full HD

Тип на приемник

Сателитски

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.