Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 230 ден месечно.

Golden Interstar Beta X

3.900ден

Full HD Enigma2 приемник

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

H. 265 HEVC HD процесор
GX3201H national chip set 32-bit
CK610M 600 MHz
2GBit RAM DDR3 (256MB)
1GBit Flash SPI NAND (128MB)
HDMI 1.4 & S / PDIF
LED индикатор (зелено / црвено)
IR sensor (инфраред приемник)
HDMI излез
Digital audio (S/PDIF) connector
3.5 mm AV
10/100 Mbit мрежна конекција
DC 5V напојување
2 x USB 2.0
RS232

Дополнителни информации

Производител

Golden Interstar

Резолуција

Full HD

Тип на приемник

IPTV

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.