Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Golden Interstar Alpha X

3.900ден

Full HD Enigma2 приемник

Не е на залиха

SKU: 4260400860543 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

DVB-S2 Multistream-Tuner
H.265 / HEVC – HD and SD резолуција
Linux OS OSD мени со висока резолуција
BlindScan функција
WIFI & 3G Modem преку USB
DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 & USALS поддршка
YouTube & RedTube
Stalker middleware & Xtream IPTV ready
Unicable и FastScan поддршка
EPG + преводи и телетекст поддршка
DLNA поддршка
7-сегментен дисплеј
HDMI излез
Conax читач на картички
Ethernet RJ-45 / LAN 10/100 Mbit
2 x USB 2.0

Дополнителни информации

Производител

Golden Interstar

Резолуција

Full HD

Тип на приемник

IPTV, Сателитски

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.