Frozzini CBD-40H3A-D11L

11.000ден

Одвлажнувач на воздух

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 680 вати
Циркулација на воздухот: 360 m² / h
Одвлажнување: 40 l / 24 h
Резервоар за вода: 8 литри
Операција: Кондензација со компресор
Ладење со течност: R410A
Функции: Функција на одмрзнување
Филтер систем со филтер за миење
Нивоа на моќност: 3
Звучност: 54 dB
Најниска температура: 2 ° C
Највисока температура: 35 ° C
Безбедност: Индикатор за ниво на вода,
отстранлив резервоар за вода, автоматско
исклучување на полн резервоар
Опрема: LED дисплеј, приклучок за црево
Тајмер: Да
Димензии: 61 x 39 x 30 cm
Тежина: 18.1 kg

Дополнителни информации

Производител

Frozzini

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.