Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Fabbygo SB-102C Inox

1.150ден

Шејкер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5605645294385 Категории: ,

Опис

Моќност: 100 W
2 брзини
Пластична чаша: 450 мл
Боја: Inox  и црна

Дополнителни информации

Производител

Fabbygo

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.